Balí vás, nebo chce být jen milý? Jak rozlišit zamilovanost od slušnosti?

on

|

views

and

comments

Líbí se vám a vy máte pocit, že ani vy jemu nejste lhostejná. No nechcete vyložit na stůl karty dříve, než si nebudete jistá, že máte dobře rozehranou partii. Nový kamarád, kolega, známý je k vám milejší než k ostatním. Jsou znaky, kterými muži inteligentně vědí naznačit, že k vám nepociťují jen sympatie ale i něco víc.

Pokud si s kolegou najednou večer vyměňujete zprávy, je to jasný směr, který naznačuje více než kamarádství.
usmívá se

Jeho úsměv je příjemný a ovlažujúci. Jak se tváří, když přijdete do společnosti vy a když jiná kolegyně. Vítejte úsměvem, který je spojen s delším pohledem? Tak v takovém případě to není náhoda, že se vám líbí, protože se mu rozhodne líbíte i vy.

Zprávy, které byste jinak nepsali

Žijeme v éře komunikace na dálku. A ta značně pomáhá identifikovat i vyšší míru náklonnosti. Pokud si s kolegou najednou večer vyměňujete zprávy, které nesouvisejí s náplní práce, ale oba se smějete s očima upřenýma na displej mobilu, je to jasný směr, který naznačuje více než kamarádství. Se známým ani průměrným kamarádem nebudete trávit desítky zpráv před spaním. Je to poznávací znamení náklonnosti i když se lze jen škádlíte.

Muž, který chce ženě vyznat lásku lze v skrytu, na pracovišti, kde to není již zcela jasné, si nechce spálit srdce odmítnutím. No rád s vámi tráví čas. Jen vám se nabídne, že s vámi půjde sebrat oběd, něco s vámi zanese do města, vybaví, půjde na služebku. Je rád, pokud může být ve vaší přítomnosti a vybírá si důvody aby v ní mohl být co nejdéle.

Je to velmi zajímavé, ale láska se dá slyšet. Výzkumy ukazují, že muži mají při ženě, která se jim líbí o něco jemnější hlas. Zkuste se tedy zaposlouchat, jak říká s vámi a jak komunikuje s okolím. Pokud v jeho hlase ucítíte zjemnění, tak i při běžné konverzaci bez láskyplných vyznání víte identifikovat, že v jeho srdci už máte místo.

Share this
Tags

Must-read

Nedostatek lůžek vyřeší rychle a snadno nafukovací postel

Máte menší byt nebo domek, do něhož se pohodlně vejde vaše rodina, ale nezbylo vám místo na pokoj pro hosty? Anebo sice mají vaše...

Lenovo ThinkCentre M83 MT GAMING

Lenovo ThinkCentre M83 MT GAMING je herní počítač, který nestojí desítky tisíc korun a zvládne populární hry jako Fortnite, GTA V, nebo Roblox. Počítač Lenovo...

Hodinky Rolex si dokonce zahrály ve filmech. Víte, ve kterých?

I když nejslavnějším filmem, ve kterém se objevily kultovní hodinky značky Rolex, jsou ty s Jamesem Bondem, možná vás překvapí, že na stříbrném plátně...
spot_img

Recent articles

More like this