Balí vás, nebo chce být jen milý? Jak rozlišit zamilovanost od slušnosti?

on

|

views

and

comments

Líbí se vám a vy máte pocit, že ani vy jemu nejste lhostejná. No nechcete vyložit na stůl karty dříve, než si nebudete jistá, že máte dobře rozehranou partii. Nový kamarád, kolega, známý je k vám milejší než k ostatním. Jsou znaky, kterými muži inteligentně vědí naznačit, že k vám nepociťují jen sympatie ale i něco víc.

Pokud si s kolegou najednou večer vyměňujete zprávy, je to jasný směr, který naznačuje více než kamarádství.
usmívá se

Jeho úsměv je příjemný a ovlažujúci. Jak se tváří, když přijdete do společnosti vy a když jiná kolegyně. Vítejte úsměvem, který je spojen s delším pohledem? Tak v takovém případě to není náhoda, že se vám líbí, protože se mu rozhodne líbíte i vy.

Zprávy, které byste jinak nepsali

Žijeme v éře komunikace na dálku. A ta značně pomáhá identifikovat i vyšší míru náklonnosti. Pokud si s kolegou najednou večer vyměňujete zprávy, které nesouvisejí s náplní práce, ale oba se smějete s očima upřenýma na displej mobilu, je to jasný směr, který naznačuje více než kamarádství. Se známým ani průměrným kamarádem nebudete trávit desítky zpráv před spaním. Je to poznávací znamení náklonnosti i když se lze jen škádlíte.

Muž, který chce ženě vyznat lásku lze v skrytu, na pracovišti, kde to není již zcela jasné, si nechce spálit srdce odmítnutím. No rád s vámi tráví čas. Jen vám se nabídne, že s vámi půjde sebrat oběd, něco s vámi zanese do města, vybaví, půjde na služebku. Je rád, pokud může být ve vaší přítomnosti a vybírá si důvody aby v ní mohl být co nejdéle.

Je to velmi zajímavé, ale láska se dá slyšet. Výzkumy ukazují, že muži mají při ženě, která se jim líbí o něco jemnější hlas. Zkuste se tedy zaposlouchat, jak říká s vámi a jak komunikuje s okolím. Pokud v jeho hlase ucítíte zjemnění, tak i při běžné konverzaci bez láskyplných vyznání víte identifikovat, že v jeho srdci už máte místo.

Share this
Tags

Must-read

Rozdíly mezi odstoupením od smlouvy a reklamací

Odstoupení od smlouvy, reklamace, vrácení zboží v zákonné lhůtě – kdo se má ve všech těch pojmech vyznat? Běžní spotřebitelé obvykle při nákupu vysavače nestudují zákony a...

Trendy v obuvi pro rok 2023. Podívejte se, co bude trendy příští rok

Každá žena, která sleduje nejnovější trendy a snaží se vždy vypadat módně a stylově, se jistě ptá, jaká obuv bude módní příští rok. Zde...

Co nosit na podzim a v zimě na obchodní schůzky?

Oblečení na obchodních schůzkách je nesmírně důležité. Vhodně zvolené prokazuje kompetenci a profesionalitu. Mnoho lidí si klade otázku, jak si vybrat formální oděv na...
spot_img

Recent articles

More like this