Co na chlapa zabere na prvním rande? Tipy, kterými trefíte do černého

on

|

views

and

comments

Každému muži se líbí jiné ženy i odlišné chování. A přitom v mnoha případech jejich víte zaujmout společným postupem. Pokud máte před sebou muže, o kterém sníte, a chcete pokročit více než jen na kus řečí na kávě, existují metody, které ho přinutí setkat se s vámi znovu.

Je důležité muže zaujmout nejen výstřihem, ale hlavně chováním.
zůstaňte tajemná

Pokud mu vyprávěl celý svůj život už během prvního večera, věřte, že nebude mít chuť setkat se opakovaně. Hrozí, že by vyslechl něco podobné, stejné, nebo rozšířené vydání. Naopak, pokud u muže vyvoláte jistou zvědavost, velmi rád si vás vyzve k zadání číslo telefonu, bude vás chtít vidět znovu a navíc budete působit mnohem atraktivnější než žena, které se ústa, při vyprávění o jejím životě, jednoduše nezavřou.

Ukažte své přednosti, ale nesnažte se maskovat

Mnoho žen přistupuje k sobě příliš kriticky a namísto pozitiv se snaží jen zakrývat negativa. Výsledkem pak je, že na rande přicházejí s nemastným – neslaný, výrazem. Nevědí zaujmout, protože jakoby neměli čím. Jenže na muže platí opak. Vědí, že nikdo není dokonalý a na negativa se neupriamujú. Avšak mnohem raději mají, pokud máte pozitivní tělesné nebo duševní vlastnosti, které ukážete. Nesnažte se tedy tvářit nenápadně, ale projevte se nejlepším světle. Protože jen to zastíní i negativa.

Je důležité muže zaujmout nejen výstřihem, ale hlavně chováním. Protože pokud s vámi již pije kávu na rande, je více než jisté, že tělesně jste mu sedli do představ o zajímavé ženě. Proto je potřeba udělat dojem rozhovorem. Ideální je rovnocenná komunikace, v níž i vy mluvíte a dáváte prostor i půlce. Rozhovor na rande neznamená, že máte soupeře přečíslovat. Ani nejde o vítězství ve slovním souboji. Na muže udělá nejlepší dojem, pokud bude mít pocit, že s vámi v rozhovoru uhrál remízu.

Vytvořte společné představy

Není to složité. Stačí muže jen poslouchat a pomalu se závěrem rande zvrtnout téma na věci, které zajímají jeho. Například, že byste ho chtěli vidět při plnění jeho snů, nebo si najít to, co zaujalo i vás a nabídnout, že některé věci můžete absolvovat společně. To je jednoznačně jistota, jejíž neodolá. A vy máte další rande v rukávu.

Share this
Tags

Must-read

Nedostatek lůžek vyřeší rychle a snadno nafukovací postel

Máte menší byt nebo domek, do něhož se pohodlně vejde vaše rodina, ale nezbylo vám místo na pokoj pro hosty? Anebo sice mají vaše...

Lenovo ThinkCentre M83 MT GAMING

Lenovo ThinkCentre M83 MT GAMING je herní počítač, který nestojí desítky tisíc korun a zvládne populární hry jako Fortnite, GTA V, nebo Roblox. Počítač Lenovo...

Hodinky Rolex si dokonce zahrály ve filmech. Víte, ve kterých?

I když nejslavnějším filmem, ve kterém se objevily kultovní hodinky značky Rolex, jsou ty s Jamesem Bondem, možná vás překvapí, že na stříbrném plátně...
spot_img

Recent articles

More like this