Hodinky Rolex si dokonce zahrály ve filmech. Víte, ve kterých?

on

|

views

and

comments

I když nejslavnějším filmem, ve kterém se objevily kultovní hodinky značky Rolex, jsou ty s Jamesem Bondem, možná vás překvapí, že na stříbrném plátně se tyhle hodinky mihly ještě několikrát v úplně jiných snímcích.

Dívali jste se pozorně na drama Ztraceno v překladu, v němž si Bill Murray a Scarlett Johansson zahrají dvojici, která si k sobě v pulzujícím velkoměstě najde cestu bez ohledu na generační propast i to, že jsou oba zadaní?

Pak jste si všimli, že Bill Murray nosí Rolex Datejust. V několika záběrech má pak na ruce stejný model i Scarlett Johansson.

Legendární „Rolexky“ se dostaly do řady dalších filmů. Na zápěstí je měl i Marlon Brando v roli plukovníka Kurtze ve filmu Apokalypsa (Rolex GMT-Master) nebo Bill Paxton jako lovec pokladů ve snímku Titanic (Rolex Submariner).

Ze strany producentů prý přitom nešlo o reklamu a hodinky ani neměly plnit funkci pouhé filmové rekvizity. Prakticky se staly rovnoprávným partnerem herců na plátně, neboť značka Rolex sama o sobě vyjadřuje jedinečnost a sílu a v divákovi tak měla nechat působivý dojem.

Share this
Tags

Must-read

Hodinky Rolex si dokonce zahrály ve filmech. Víte, ve kterých?

I když nejslavnějším filmem, ve kterém se objevily kultovní hodinky značky Rolex, jsou ty s Jamesem Bondem, možná vás překvapí, že na stříbrném plátně...

Oděvní sochy, něžná monstra, sexy asymetrie či udržitelnost! Podívejte se na módu od Režné či Freire

Třídenní módní maratón Fashion LIVE! v pátek přinesl pestrou a kvalitní domácí módu k širší veřejnosti. I přes kapacitním omezením se do prostor v...

Inspirace z nebe, něžné nevěsty i umění práce s látkou

Organizátoři v rámci programu tentokrát vsadili na osvědčené jména, která se již s existencí akce neodmyslitelně spojují. Řeč je o designérovi Martinovi tvorbou uzlin,...
spot_img

Recent articles

More like this