Hodinky Rolex si dokonce zahrály ve filmech. Víte, ve kterých?

on

|

views

and

comments

I když nejslavnějším filmem, ve kterém se objevily kultovní hodinky značky Rolex, jsou ty s Jamesem Bondem, možná vás překvapí, že na stříbrném plátně se tyhle hodinky mihly ještě několikrát v úplně jiných snímcích.

Dívali jste se pozorně na drama Ztraceno v překladu, v němž si Bill Murray a Scarlett Johansson zahrají dvojici, která si k sobě v pulzujícím velkoměstě najde cestu bez ohledu na generační propast i to, že jsou oba zadaní?

Pak jste si všimli, že Bill Murray nosí Rolex Datejust. V několika záběrech má pak na ruce stejný model i Scarlett Johansson.

Legendární „Rolexky“ se dostaly do řady dalších filmů. Na zápěstí je měl i Marlon Brando v roli plukovníka Kurtze ve filmu Apokalypsa (Rolex GMT-Master) nebo Bill Paxton jako lovec pokladů ve snímku Titanic (Rolex Submariner).

Ze strany producentů prý přitom nešlo o reklamu a hodinky ani neměly plnit funkci pouhé filmové rekvizity. Prakticky se staly rovnoprávným partnerem herců na plátně, neboť značka Rolex sama o sobě vyjadřuje jedinečnost a sílu a v divákovi tak měla nechat působivý dojem.

Share this
Tags

Must-read

Rozdíly mezi odstoupením od smlouvy a reklamací

Odstoupení od smlouvy, reklamace, vrácení zboží v zákonné lhůtě – kdo se má ve všech těch pojmech vyznat? Běžní spotřebitelé obvykle při nákupu vysavače nestudují zákony a...

Trendy v obuvi pro rok 2023. Podívejte se, co bude trendy příští rok

Každá žena, která sleduje nejnovější trendy a snaží se vždy vypadat módně a stylově, se jistě ptá, jaká obuv bude módní příští rok. Zde...

Co nosit na podzim a v zimě na obchodní schůzky?

Oblečení na obchodních schůzkách je nesmírně důležité. Vhodně zvolené prokazuje kompetenci a profesionalitu. Mnoho lidí si klade otázku, jak si vybrat formální oděv na...
spot_img

Recent articles

More like this