Hodinky Rolex si dokonce zahrály ve filmech. Víte, ve kterých?

on

|

views

and

comments

I když nejslavnějším filmem, ve kterém se objevily kultovní hodinky značky Rolex, jsou ty s Jamesem Bondem, možná vás překvapí, že na stříbrném plátně se tyhle hodinky mihly ještě několikrát v úplně jiných snímcích.

Dívali jste se pozorně na drama Ztraceno v překladu, v němž si Bill Murray a Scarlett Johansson zahrají dvojici, která si k sobě v pulzujícím velkoměstě najde cestu bez ohledu na generační propast i to, že jsou oba zadaní?

Pak jste si všimli, že Bill Murray nosí Rolex Datejust. V několika záběrech má pak na ruce stejný model i Scarlett Johansson.

Legendární „Rolexky“ se dostaly do řady dalších filmů. Na zápěstí je měl i Marlon Brando v roli plukovníka Kurtze ve filmu Apokalypsa (Rolex GMT-Master) nebo Bill Paxton jako lovec pokladů ve snímku Titanic (Rolex Submariner).

Ze strany producentů prý přitom nešlo o reklamu a hodinky ani neměly plnit funkci pouhé filmové rekvizity. Prakticky se staly rovnoprávným partnerem herců na plátně, neboť značka Rolex sama o sobě vyjadřuje jedinečnost a sílu a v divákovi tak měla nechat působivý dojem.

Share this
Tags

Must-read

Co nosit na podzim a v zimě na obchodní schůzky?

Oblečení na obchodních schůzkách je nesmírně důležité. Vhodně zvolené prokazuje kompetenci a profesionalitu. Mnoho lidí si klade otázku, jak si vybrat formální oděv na...

Nedostatek lůžek vyřeší rychle a snadno nafukovací postel

Máte menší byt nebo domek, do něhož se pohodlně vejde vaše rodina, ale nezbylo vám místo na pokoj pro hosty? Anebo sice mají vaše...

Lenovo ThinkCentre M83 MT GAMING

Lenovo ThinkCentre M83 MT GAMING je herní počítač, který nestojí desítky tisíc korun a zvládne populární hry jako Fortnite, GTA V, nebo Roblox. Počítač Lenovo...
spot_img

Recent articles

More like this