Nedostatek lůžek vyřeší rychle a snadno nafukovací postel

on

|

views

and

comments

Máte menší byt nebo domek, do něhož se pohodlně vejde vaše rodina, ale nezbylo vám místo na pokoj pro hosty? Anebo sice mají vaše děti dostatečně velký pokojík pro jejich potřeby, ale jakmile k vám má přijít přespat jejich spolužák nebo kamarádka, musíte řešit jejich spaní roztahováním sedací soupravy nebo hledáním karimatky a ukládáním všeho potřebného na zem? Ať už vám přišla nečekaná návštěva nebo někdo, koho vřele očekáváte, můžete každého uložit na pohodlnou nafukovací postel.

Pohodlný spánek = nafukovací postel

Odhoďte ihned své negativní předsudky, pokud jste je měli. Možná si pamatujete přespávání na nafukovacím lehátku, které slouží jako pomůcka k opalování v létě na vodě nebo u vody. Spaní na takovém lehátku bylo značně nekomfortní. U nafukovací postele jde však o něco úplně jiného. Může mít velmi příjemný povrch, různou velikost i výšku, a tak na ni ulehne buď jedna osoba, nebo rovnou dvě najednou.

Velmi příjemná a pohodlná je např. nafukovací postel Intex Pillow Rest Classic Airbed / King, kterou můžete koupit na www.hawaj.cz. Jedná se o model určený pro dvě osoby s rozměry 183 x 203 cm a výškou 25 cm. Má vestavěný podhlavník a absolutně příjemný a jemný semišový povrch. Aktuálně je k dostání se slevou 25% z původní ceny.

Koupit si můžete i vyšší model. Např. nafukovací postel Intex Essential Rest / Queen, která je také určena pro dvě osoby, má rozměry 203 x 152 cm, výšku 46 cm, integrovanou elektrickou pumpu a nosnost 272 kg.

Nafukovací matrace pro děti

Věděli jste, že můžete koupit i nafukovací matrace? A dokonce i pro děti? Jsou s vyvýšenými okraji po všech stranách, což zvyšuje bezpečnost dětí. Taková je např. nafukovací cestovní postel pro děti Intex Kidz Travel Bed.

Kompletní informace a nabídku najdete na www.hawaj.cz. S nafukovací matrací i postelí budete jistě spokojeni.

Share this
Tags

Must-read

Nedostatek lůžek vyřeší rychle a snadno nafukovací postel

Máte menší byt nebo domek, do něhož se pohodlně vejde vaše rodina, ale nezbylo vám místo na pokoj pro hosty? Anebo sice mají vaše...

Lenovo ThinkCentre M83 MT GAMING

Lenovo ThinkCentre M83 MT GAMING je herní počítač, který nestojí desítky tisíc korun a zvládne populární hry jako Fortnite, GTA V, nebo Roblox. Počítač Lenovo...

Hodinky Rolex si dokonce zahrály ve filmech. Víte, ve kterých?

I když nejslavnějším filmem, ve kterém se objevily kultovní hodinky značky Rolex, jsou ty s Jamesem Bondem, možná vás překvapí, že na stříbrném plátně...
spot_img

Recent articles

More like this