Nedostatek lůžek vyřeší rychle a snadno nafukovací postel

on

|

views

and

comments

Máte menší byt nebo domek, do něhož se pohodlně vejde vaše rodina, ale nezbylo vám místo na pokoj pro hosty? Anebo sice mají vaše děti dostatečně velký pokojík pro jejich potřeby, ale jakmile k vám má přijít přespat jejich spolužák nebo kamarádka, musíte řešit jejich spaní roztahováním sedací soupravy nebo hledáním karimatky a ukládáním všeho potřebného na zem? Ať už vám přišla nečekaná návštěva nebo někdo, koho vřele očekáváte, můžete každého uložit na pohodlnou nafukovací postel.

Pohodlný spánek = nafukovací postel

Odhoďte ihned své negativní předsudky, pokud jste je měli. Možná si pamatujete přespávání na nafukovacím lehátku, které slouží jako pomůcka k opalování v létě na vodě nebo u vody. Spaní na takovém lehátku bylo značně nekomfortní. U nafukovací postele jde však o něco úplně jiného. Může mít velmi příjemný povrch, různou velikost i výšku, a tak na ni ulehne buď jedna osoba, nebo rovnou dvě najednou.

Velmi příjemná a pohodlná je např. nafukovací postel Intex Pillow Rest Classic Airbed / King, kterou můžete koupit na www.hawaj.cz. Jedná se o model určený pro dvě osoby s rozměry 183 x 203 cm a výškou 25 cm. Má vestavěný podhlavník a absolutně příjemný a jemný semišový povrch. Aktuálně je k dostání se slevou 25% z původní ceny.

Koupit si můžete i vyšší model. Např. nafukovací postel Intex Essential Rest / Queen, která je také určena pro dvě osoby, má rozměry 203 x 152 cm, výšku 46 cm, integrovanou elektrickou pumpu a nosnost 272 kg.

Nafukovací matrace pro děti

Věděli jste, že můžete koupit i nafukovací matrace? A dokonce i pro děti? Jsou s vyvýšenými okraji po všech stranách, což zvyšuje bezpečnost dětí. Taková je např. nafukovací cestovní postel pro děti Intex Kidz Travel Bed.

Kompletní informace a nabídku najdete na www.hawaj.cz. S nafukovací matrací i postelí budete jistě spokojeni.

Share this
Tags

Must-read

Rozdíly mezi odstoupením od smlouvy a reklamací

Odstoupení od smlouvy, reklamace, vrácení zboží v zákonné lhůtě – kdo se má ve všech těch pojmech vyznat? Běžní spotřebitelé obvykle při nákupu vysavače nestudují zákony a...

Trendy v obuvi pro rok 2023. Podívejte se, co bude trendy příští rok

Každá žena, která sleduje nejnovější trendy a snaží se vždy vypadat módně a stylově, se jistě ptá, jaká obuv bude módní příští rok. Zde...

Co nosit na podzim a v zimě na obchodní schůzky?

Oblečení na obchodních schůzkách je nesmírně důležité. Vhodně zvolené prokazuje kompetenci a profesionalitu. Mnoho lidí si klade otázku, jak si vybrat formální oděv na...
spot_img

Recent articles

More like this