Staňte se mistryní orálního sexu v pěti krocích. Změňte si milostný život

on

|

views

and

comments

Muži i ženy milují orálně hry. Jde o vysoce intimní zážitek, kterým potěšíte každého muže. Čím však bude váš přístup vášnivější, o to bude i potěšení partnera větší. Pokud tedy chcete partnera potěšit a stát se pro něj bohyní orálního sexu, zkuste pár vylepšení.

Orální sex vůbec nemusí být jen o monotónním pohybu.
Dopřejte mu vizuální zážitek

Orální sex neznamená, že se máte schovat pod peřinu a nechat partnera se zavřenýma očima napospas vaší jazykové hře. Mnohem hezčí pro něj bude, když mu připravíte i pohled na vaše nahé tělo. Ať už odzadu, shora nebo z boku. Případně můžete udělat i malou intimní prohlídku. Jeho vzrušení bude značně silnější.

Hry jazykem po celém penisu

Zkuste se věnovat partnerovi nejen obvyklým postupem, když jeho penis vezmete do pusy. Orální sex je také o tom, že mu jazykem projdete po jeho těle, šourku, žaludu, uzdičce. Uděláte mu masáž, někdy příjemně zapojíte zuby, když je přitlačíte na jeho úd. Orální sex vůbec nemusí být jen o monotónním pohybu, ale právě naopak. Může to být čarování jazykem plné fantazie. Vyzkoušejte už při nejbližší hře. Partner bude příjemně překvapen.

Vzrušující něžnosti během milování. Tyto musíte zkusit
Poslouchejte jeho reakce

Není to o slovech, ale o poslechu jeho projevů. Pokud se pustíte do jazykové hry, poslouchejte pozorně jeho vzdechy. Muž nimi neprojevuje jen vzrušení, ale i nadšení. Podvědomě vás vede a naznačuje, co mu dělá dobře a co lépe. Zaposlouchejte se a budete znát dokonale mapu jeho rozkoší.

Zkuste přidat i prostatu

Je to téma, kterou muž před ženou vzpomínat dobrovolně nebude, ale zručná partnerka má při orálním sexu dvě ruce volné, aby svými prsty zkusili na začátek jemnou masáž vnější prostaty a časem přejít ik té vnitřní. Je to metoda, která dokonale funguje pokud mu chcete udělat lépe než kdykoliv do teď.

Ukažte mu, že vám chutná

Sex je sice mechanickou záležitostí, ale je vždy hezčí, pokud je s esencí touhy a lásky. Proto muži dejte najevo, že jeho penis je pro vás doslova pochoutkou. Každého potěší, vzruší a bude (sexuální) šťastnější, pokud bude vědět, že orální sex neberete jako nutnou jízdu k jeho spokojenosti, ale že vás opravdu baví.

Share this
Tags

Must-read

Nedostatek lůžek vyřeší rychle a snadno nafukovací postel

Máte menší byt nebo domek, do něhož se pohodlně vejde vaše rodina, ale nezbylo vám místo na pokoj pro hosty? Anebo sice mají vaše...

Lenovo ThinkCentre M83 MT GAMING

Lenovo ThinkCentre M83 MT GAMING je herní počítač, který nestojí desítky tisíc korun a zvládne populární hry jako Fortnite, GTA V, nebo Roblox. Počítač Lenovo...

Hodinky Rolex si dokonce zahrály ve filmech. Víte, ve kterých?

I když nejslavnějším filmem, ve kterém se objevily kultovní hodinky značky Rolex, jsou ty s Jamesem Bondem, možná vás překvapí, že na stříbrném plátně...
spot_img

Recent articles

More like this